Св. Кирил и Методиј бр.13, ТЦ Рамстор Мол приземје, Скопје

GG 0349O 006

19,200.00 ден

Категории , ,

Опис

Тип на Очила

Оптички рамки

Пол

Женски

Бренд

Gucci

Боја

Havana

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “GG 0349O 006”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Go to Top