Св. Кирил и Методиј бр.13, ТЦ Рамстор Мол приземје, Скопје

SC0213O00153

11,200.00 ден

на залиха

на залиха

Опис

Тип на Очила

Оптички рамки

Бренд

Stella McCartney

Пол

Женски

Боја

Black

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “SC0213O00153”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Go to Top