Св. Кирил и Методиј бр.13, ТЦ Рамстор Мол приземје, Скопје

SC 0162O 002

13,800.00 ден

Опис

Тип на Очила

Оптички рамки

Пол

Женски

Бренд

Stella McCartney

Боја

Black

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “SC 0162O 002”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Go to Top