Св. Кирил и Методиј бр.13, ТЦ Рамстор Мол приземје, Скопје

RB3565 002 48 53

16,900.00 ден

Категории , , , ,

Опис

Тип на Очила

Очила за сонце

Пол

Unisex, Машки, Женски

Бренд

Ray Ban

Боја

Silver

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “RB3565 002 48 53”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Go to Top