Св. Кирил и Методиј бр.13, ТЦ Рамстор Мол приземје, Скопје

DG2211 02/8H 53

20,400.00 ден

Категории , ,

Опис

Тип на Очила

Очила за сонце

Пол

Женски

Бренд

Dolce & Gabbana

Боја

Gold

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “DG2211 02/8H 53”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Go to Top