Св. Кирил и Методиј бр.13, ТЦ Рамстор Мол приземје, Скопје

GG 0173O 002

16,000.00 ден

на залиха

на залиха

Категории , ,

Опис

Тип на Очила

Оптички рамки

Пол

Man

Бренд

Gucci

Боја

Transparent brown and matt black

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “GG 0173O 002”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Go to Top