Св. Кирил и Методиј бр.13, ТЦ Рамстор Мол приземје, Скопје

CH0023O-001

18,800.00 ден

на залиха

на залиха

Опис

Бренд

Chloe

Тип на Очила

Оптички рамки

Пол

Женски

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “CH0023O-001”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Go to Top