Св. Кирил и Методиј бр.13, ТЦ Рамстор Мол приземје, Скопје

BV 1018S-002

19,300.00 ден

на залиха

на залиха

Категории , , ,

Опис

Тип на Очила

Очила за сонце

Пол

Женски

Бренд

Bottega Veneta

Боја

Black

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “BV 1018S-002”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Go to Top