Железничка 31, Diamond Mall, приземје, Скопје

About admin

This author has not yet filled in any details.
So far admin has created 5 blog entries.

3 совети како да ги заштитите своите очи во летните денови

Сите го сакаме летото, топлите денови, морето, езерото, базените. Но, дали знаете дека летото носи голем ризик за инфекција на самото

Go to Top