Св. Кирил и Методиј бр.13, ТЦ Рамстор Мол приземје, Скопје

SL 263-006

18,300.00 ден

Категории , ,

Опис

Тип на Очила

Оптички рамки

Пол

Unisex

Бренд

Saint Laurent

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “SL 263-006”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Go to Top