Св. Кирил и Методиј бр.13, ТЦ Рамстор Мол приземје, Скопје

SC0223O00251

13,900.00 ден

на залиха

на залиха

Опис

Тип на Очила

Оптички рамки

Бренд

Stella McCartney

Пол

Женски

Боја

Havana

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “SC0223O00251”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Go to Top