Св. Кирил и Методиј бр.13, ТЦ Рамстор Мол приземје, Скопје

RB4341/601/S71/51

12,200.00 ден

Категории , , , ,

Опис

Тип на Очила

Очила за сонце

Пол

Unisex, Машки, Женски, Man

Бренд

Ray Ban

Боја

Black

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “RB4341/601/S71/51”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Go to Top