Св. Кирил и Методиј бр.13, ТЦ Рамстор Мол приземје, Скопје

RB3772/001/31/54

12,000.00 ден

Категории , , , ,

Опис

Тип на Очила

Очила за сонце

Пол

Unisex, Машки, Женски

Бренд

Ray Ban

Боја

Black

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “RB3772/001/31/54”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Go to Top