Св. Кирил и Методиј бр.13, ТЦ Рамстор Мол приземје, Скопје

RB3502 029 61

12,200.00 ден

Категории , , , ,

Опис

Тип на Очила

Очила за сонце

Пол

Unisex, Машки, Женски

Бренд

Ray Ban

Боја

Silver

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “RB3502 029 61”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Go to Top