Св. Кирил и Методиј бр.13, ТЦ Рамстор Мол приземје, Скопје

RB2140 901 58 54

16,400.00 ден

Категории , , , ,

Опис

Тип на Очила

Очила за сонце

Пол

Unisex, Машки, Женски, Man

Бренд

Ray Ban

Боја

Black

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “RB2140 901 58 54”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Go to Top