Св. Кирил и Методиј бр.13, ТЦ Рамстор Мол приземје, Скопје

PM0051O-001

29,900.00 ден

на залиха

на залиха

Категории , ,

Опис

Тип на Очила

Оптички рамки

Пол

Женски

Бренд

Pomellato

Боја

Black

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “PM0051O-001”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Go to Top