Св. Кирил и Методиј бр.13, ТЦ Рамстор Мол приземје, Скопје

PE 0096S 004

8,500.00 ден

на залиха

на залиха

Категории , , ,

Опис

Тип на Очила

Очила за сонце

Бренд

Puma

Пол

Женски

Боја

Red

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “PE 0096S 004”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Go to Top