Св. Кирил и Методиј бр.13, ТЦ Рамстор Мол приземје, Скопје

PE 0011O 008

2,900.00 ден

Категории , ,

Опис

Тип на Очила

Оптички рамки

Пол

Машки

Бренд

Puma

Боја

Black, Green, Metal

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “PE 0011O 008”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Go to Top