Св. Кирил и Методиј бр.13, ТЦ Рамстор Мол приземје, Скопје

MB 0021O 006

18,700.00 ден

Категории , ,

Опис

Тип на Очила

Оптички рамки

Пол

Машки

Бренд

Mont Blanc

Боја

Havana

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “MB 0021O 006”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Go to Top