Св. Кирил и Методиј бр.13, ТЦ Рамстор Мол приземје, Скопје

MB 0020O 005

19,400.00 ден

Категории , ,

Опис

Тип на Очила

Оптички рамки

Пол

Машки

Бренд

Mont Blanc

Боја

Grey

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “MB 0020O 005”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Go to Top