Св. Кирил и Методиј бр.13, ТЦ Рамстор Мол приземје, Скопје

GG 0827O-002

17,400.00 ден

на залиха

на залиха

Категории , , ,

Опис

Тип на Очила

Оптички рамки

Бренд

Gucci

Пол

Unisex

Боја

Havana

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “GG 0827O-002”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Go to Top