Св. Кирил и Методиј бр.13, ТЦ Рамстор Мол приземње, Скопје

GG0813O00252

19,600.00 ден

на залиха

на залиха

 • WHAT DO YOU USE YOUR GLASSES FOR?

  • ден
  • (max file size 2 MB)
  • ден
  PD (pupilar distance)
  • ден
  • ден
  • 1200 ден
     - 100% UV filter
     - antirefleks
     - hidrofobik sloj
     - tvrd sloj protiv grebnatini

  Thanks For Add Your Prescription

  Please continue in your checkout to finish your order

Опис

Тип на Очила

Оптички Рамки

Бренд

Gucci

Пол

Женски

Боја

Havana

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “GG0813O00252”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Go to Top