Св. Кирил и Методиј бр.13, ТЦ Рамстор Мол приземје, Скопје

GG 1080 4UA 5317

7,000.00 ден

Опис

Бренд

Gucci

Тип на Очила

Оптички рамки

Пол

Машки

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “GG 1080 4UA 5317”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Go to Top