Св. Кирил и Методиј бр.13, ТЦ Рамстор Мол приземје, Скопје

DU0003O-002

22,400.00 ден

на залиха

на залиха

Категории , , ,

Опис

Тип на Очила

Оптички рамки

Пол

Машки

Бренд

Dunhill

Боја

Black

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “DU0003O-002”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Go to Top