Св. Кирил и Методиј бр.13, ТЦ Рамстор Мол приземје, Скопје

DG61315018G53

19,000.00 ден

на залиха

на залиха

Опис

Тип на Очила

Очила за сонце

Бренд

Dolce & Gabbana

Пол

Женски

Боја

Black

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “DG61315018G53”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Go to Top