Св. Кирил и Методиј бр.13, ТЦ Рамстор Мол приземје, Скопје

BV 0146SA-001

31,500.00 ден

на залиха

на залиха

Опис

Тип на Очила

Очила за сонце

Пол

Unisex, Машки, Женски

Бренд

Bottega Veneta

Боја

White

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “BV 0146SA-001”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Go to Top