Св. Кирил и Методиј бр.13, ТЦ Рамстор Мол приземје, Скопје

AM 0236O-001

22,400.00 ден

на залиха

на залиха

Опис

Тип на Очила

Оптички рамки

Пол

Женски

Бренд

Alexander mcQeen

Боја

Black

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “AM 0236O-001”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Go to Top