Св. Кирил и Методиј бр.13, ТЦ Рамстор Мол приземје, Скопје

SK0038S00248

4,550.00 ден

SK0038S has been designed especially for children. It not only looks cool, it also has a solid and stable construction. You can rely on the guaranteed UV400 protection, for all the sunglasses in our shop.

Категории , ,

Опис

Опис

Тип на Очила

Очила за сонце

Пол

Детски

Бренд

Stella McCartney

Боја

Red

Lens Size

48

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “SK0038S00248”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Go to Top