Св. Кирил и Методиј бр.13, ТЦ Рамстор Мол приземје, Скопје

RB3648M 004 71 52

13,900.00 ден

Категории , , , ,

Опис

Тип на Очила

Очила за сонце

Пол

Unisex, Машки, Женски

Бренд

Ray Ban

Боја

Silver

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “RB3648M 004 71 52”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Go to Top