Св. Кирил и Методиј бр.13, ТЦ Рамстор Мол приземје, Скопје

RB3648M 002 58 52

17,300.00 ден

Категории , , , ,

Опис

Тип на Очила

Очила за сонце

Пол

Unisex, Машки, Женски

Бренд

Ray Ban

Боја

Silver

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “RB3648M 002 58 52”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Go to Top