Св. Кирил и Методиј бр.13, ТЦ Рамстор Мол приземје, Скопје

RB3611 006 71 60

13,100.00 ден

Категории , , , ,

Опис

Тип на Очила

Очила за сонце

Пол

Unisex, Машки, Женски

Бренд

Ray Ban

Боја

Silver

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “RB3611 006 71 60”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Go to Top