Св. Кирил и Методиј бр.13, ТЦ Рамстор Мол приземје, Скопје

RB3560 002 71 61

13,700.00 ден

Категории , , , ,

Опис

Тип на Очила

Очила за сонце

Пол

Unisex, Машки, Женски

Бренд

Ray Ban

Боја

Silver

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “RB3560 002 71 61”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Go to Top