Св. Кирил и Методиј бр.13, ТЦ Рамстор Мол приземје, Скопје

RB3548N 001 30 51

13,700.00 ден

Категории , , ,

Опис

Тип на Очила

Очила за сонце

Пол

Unisex, Женски

Бренд

Ray Ban

Боја

Silver

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “RB3548N 001 30 51”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Go to Top