Св. Кирил и Методиј бр.13, ТЦ Рамстор Мол приземје, Скопје

RB3522 004 9A 64

14,600.00 ден

Категории , , , ,

Опис

Тип на Очила

Очила за сонце

Пол

Unisex, Машки, Женски

Бренд

Ray Ban

Боја

Silver

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “RB3522 004 9A 64”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Go to Top