Св. Кирил и Методиј бр.13, ТЦ Рамстор Мол приземје, Скопје

RB2198 901 31 60

12,200.00 ден

Категории , , , ,

Опис

Тип на Очила

Очила за сонце

Пол

Unisex, Машки, Женски

Бренд

Ray Ban

Боја

Black

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “RB2198 901 31 60”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Go to Top