Св. Кирил и Методиј бр.13, ТЦ Рамстор Мол приземје, Скопје

RB2195 901 31 53

12,200.00 ден

Категории , , ,

Опис

Тип на Очила

Очила за сонце

Пол

Unisex, Женски, Man

Бренд

Ray Ban

Боја

Black

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “RB2195 901 31 53”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Go to Top