Св. Кирил и Методиј бр.13, ТЦ Рамстор Мол приземје, Скопје

RB2192 1324BG 47

13,900.00 ден

Категории , , ,

Опис

Тип на Очила

Очила за сонце

Пол

Unisex, Женски, Man

Бренд

Ray Ban

Боја

Black

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “RB2192 1324BG 47”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Go to Top