Св. Кирил и Методиј бр.13, ТЦ Рамстор Мол приземје, Скопје

RB2132 901L 55

11,400.00 ден

Категории , , , ,

Опис

Тип на Очила

Очила за сонце

Пол

Unisex, Машки, Женски, Man

Бренд

Ray Ban

Боја

Black

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “RB2132 901L 55”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Go to Top