Св. Кирил и Методиј бр.13, ТЦ Рамстор Мол приземје, Скопје

RB1972 914931 54

12,200.00 ден

Категории , , , ,

Опис

Тип на Очила

Очила за сонце

Пол

Unisex, Машки, Женски, Man

Бренд

Ray Ban

Боја

Black

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “RB1972 914931 54”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Go to Top