Св. Кирил и Методиј бр.13, ТЦ Рамстор Мол приземје, Скопје

MB 0047O 001

23,800.00 ден

Категории , ,

Опис

Тип на Очила

Оптички рамки

Пол

Машки

Бренд

Mont Blanc

Боја

Black

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “MB 0047O 001”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Go to Top