Св. Кирил и Методиј бр.13, ТЦ Рамстор Мол приземје, Скопје

MB 0045S 002

27,100.00 ден

Категории , ,

Опис

Тип на Очила

Очила за сонце

Пол

Машки

Бренд

Mont Blanc

Боја

Gold

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “MB 0045S 002”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Go to Top