Св. Кирил и Методиј бр.13, ТЦ Рамстор Мол приземје, Скопје

MB 0032S 001

22,000.00 ден

Категории ,

Опис

Тип на Очила

Очила за сонце

Пол

Машки

Бренд

Mont Blanc

Боја

Grey

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “MB 0032S 001”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Go to Top