Св. Кирил и Методиј бр.13, ТЦ Рамстор Мол приземје, Скопје

LFL1180C2

26,000.00 ден

на залиха

на залиха

Опис

Тип на Очила

Очила за сонце

Пол

Женски

Бренд

Linda Farrow

Боја

Havana

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “LFL1180C2”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Go to Top