Св. Кирил и Методиј бр.13, ТЦ Рамстор Мол приземје, Скопје

LFL1117C3

27,700.00 ден

на залиха

на залиха

Опис

Тип на Очила

Очила за сонце

Бренд

Linda Farrow

Пол

Женски

Боја

White

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “LFL1117C3”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Go to Top