Св. Кирил и Методиј бр.13, ТЦ Рамстор Мол приземје, Скопје

BV 1049O-001

22,400.00 ден

Опис

Тип на Очила

Оптички рамки

Пол

Женски

Бренд

Bottega Veneta

Боја

Grey

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “BV 1049O-001”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Go to Top