Св. Кирил и Методиј бр.13, ТЦ Рамстор Мол приземје, Скопје

BV 0212S-003

31,500.00 ден

на залиха

на залиха

Опис

Тип на Очила

Очила за сонце

Пол

Unisex, Машки, Женски

Бренд

Bottega Veneta

Боја

Black

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “BV 0212S-003”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Go to Top