Св. Кирил и Методиј бр.13, ТЦ Рамстор Мол приземње, Скопје

SL 283 SLIM 002

20,900.00 ден 12,540.00 ден

Out of stock

Out of stock

Категории , ,

Опис

Тип на Очила

Очила за Сонце

Пол

Man

Бренд

Saint Laurent

Боја

Havana

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “SL 283 SLIM 002”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Go to Top