Св. Кирил и Методиј бр.13, ТЦ Рамстор Мол приземје, Скопје

RB2283 901 58 55

17,300.00 ден

Категории , , , ,

Опис

Тип на Очила

Очила за сонце

Пол

Unisex, Машки, Женски

Бренд

Ray Ban

Боја

Black

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “RB2283 901 58 55”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Go to Top