Св. Кирил и Методиј бр.13, ТЦ Рамстор Мол приземје, Скопје

GG 0566O-002

18,800.00 ден

на залиха

на залиха

Категории , ,

Опис

Тип на Очила

Оптички рамки

Бренд

Gucci

Пол

Женски

Боја

Havana

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “GG 0566O-002”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Go to Top