Св. Кирил и Методиј бр.13, ТЦ Рамстор Мол приземње, Скопје

EA3169504255

9,900.00 ден

на залиха

на залиха

 • WHAT DO YOU USE YOUR GLASSES FOR?

  • ден
  • (max file size 2 MB)
  • ден
  PD (pupilar distance)
  • ден
  • ден
  • 2400 ден
    - index 1.6
     - 100% UV filter
     - antirefleks
     - hidrofobik sloj
     - tvrd sloj protiv grebnatini
  • 2800 ден
   - filter za modro-violetova svetlina
     - index 1.6

      - 100% UV filter

     - antirefleks
     - hidrofobik sloj
     - tvrd sloj protiv grebnatini

  Thanks For Add Your Prescription

  Please continue in your checkout to finish your order

Опис

Тип на Очила

Оптички Рамки

Бренд

Emporio Armani

Пол

Машки

Боја

Black

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “EA3169504255”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Go to Top